23 Temmuz 2013

ING Bank Haberim Olmadan Kullanmadığım Hesabımdan Para Kesmişler!

Nisan 2013 ayında OYAK'tan daha önce kullanmadığım ING Bank hesabıma para yatmıştı. Para yattığı saat içinde hesabımdan parayı çektim. Ancak bugün 23.07.2013 tarihinde bir işim düştüğü için bankaya gittiğimde 50 TL hesap işletim ücretini ödemediğimi ve faizi ile birlikte 61 TL ödemem gerektiğini söylediler. Bankadan para çekerken bunu banka görevlisi söylemedi. Aynı zamanda tarafıma böyle bir olaydan dolayı bilgilendirilme yapılmadı. Sürekli kendi kendine faiz işletmişler.

Çağrı 53 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Sn Çağrı S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/07/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Sn Çağrı S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön