27 Şubat 2013

ING Bank Haberim Olmadan Destek Hesabı Açıldı!

Bugüne kadar ING bankı kullandım hiçbir şikayetim yoktu fakat bugün bir mesaj geldi ve adıma destek hesabı açıldığını ve bu hesabın aylık belirli ücreti+BSMV olduğunu yazıyordu.
Ancak ben böyle bir hesabımın açılması için bir onay vermemiş ve bir istekte bulunmamıştım.
İlk defa böyle bir şey yaşıyorum bu bankada. İsteğim destek hesabımın kapanması ve onayım olmadan adıma hiçbir işlemin yapılmamasıdır. Müşteri hizmetlerini de kaç kere aradım bir yetkili yok. Lütfen destek hesabımı kapatınız.

Emrah 56 Okunma

Cevaplar

  • Emrah04 Mart 2013

    Şikayetimle ilgilenildi be çözüm bulundu teşekkür ediyorum ing bank. Keşke onayın olmadan açılan destek hesabını telefondanda kapatma imkanım olsaydı. Bunu şubeye dilekçeyle ya da bizzat giderek yapabiliyormuşsun. Yine de ücret kesintisi konusunda çözüm bulundu.

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Emrah Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 28/02/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin iletmiş olduğu talebi ile ilgili en kısa sürede tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Emrah Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön