22 Şubat 2013

ING Bank Haberim Olmadan Adıma Hesap Açılmış!

İNG Bank müşteri hizmetlerinin beni arayıp kredi teklif etmesi üzerine İNĞbank bir hesabımın olduğunu, hesabın İzmirin Foça ilçesinde 2012 yılının 4 ayında açılmış olduğunu söylediler. ben en son İzmirde 2010 yılında bulundum bu esnada kullanmakta olduğum hesabı aynı yıl kapattırdım daha sonra İNGbank la çalışmadım herhangi bir işlemim olmadı. nasıl olur da benim haberim olmadan imzam alınmadan adıma hesap açılmış olabilir.

Kapatılması için dilekçe yazdığımda bir de sıkılmadan hesap işletim ücreti kesip telefonuma gönderiyorlar . Konu ile ilgili dava açmaya akabinde de tazminat davası açmaya hazırlanıyorum. Trabzon nereye foça nereye.

Onur 209 Okunma

Cevaplar

 • Onur02 Temmuz 2013

  kesinlikle kimse görüşmedi halen hesabımı kimin açtığı neden açtığı hangi amaçla açıldığını bilmiyorum kendim tesadüfen fark edip kapattırdım firmanın cevapları kesinlikle ciddiyetten çok uzak

 • ING Bank Temsilcisi06 Haziran 2013

  Sn Onur Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Onur30 Mayıs 2013

  halen tarafıma bir cevap verilmedi adıma bilgim olmadan bu bankada uygunsuz işlemler yapıldığını düşünmekteyim ve endişe etmekteyim hiç orada bulunmadığım halde adıma bir hesap açılmıştır

 • ING Bank Temsilcisi22 Şubat 2013

  Sn Onur Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön