26 Nisan 2013

ING Bank Haberim Olmadan Açılan Hesap!

Bugün beni ING Bank müşteri temsilcisinden aradılar, ben bankalarıyla çalışmadığımı söyleyince Çağlayan Şubesinde bir hesabım olduğunu söyledi. Daha önce başka bir şubesinde maaş hesabım vardı ama aylar oldu ki ben bütün hesaplarımın kapanmasını talep ettim.

Bugün de çağlayan şubesini aradım 5 dk sonra konuştuğum kişiye derdimi anlattım beni başka bir yere bağladı orayı da en az 5 dk çaldırdım kimse açmadı. Benim imzam vs olmadan bir hesap açılıyor ve bütün hesaplarımı kapatmama rağmen halen açık bir hesabım bulunuyor. Ve ben ilgili kişiye de hiç ulaşamıyorum.

Figen 76 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Figen H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sn Figen H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön