08 Ağustos 2016

ING Bank Haber Vermeden Yasal İşlem Yapıyor!

Ticari kredi kullandığım ve KMH kullandığım ING Bank KMH ödemem olup olmadığını gidip bizzat sormama rağmen sistemde göremediklerini bildirdiler. Eğer bir borç varsa arayıp bilgi vereceklerini söylediler, arayan olmadı. Bende günü gelen ödemem olmadığını düşündüm, fakat bugün borcumdan dolayı yasal sürece sokarak tüm bankalardaki limitlerime ve kredi kartlarımın kullanımını engellemişler. Bunu yaparken yasal hiçbir bildiri yapılmamış, hiçbir telefon mesaj vs... Uyarıda bulunulmamıştır.

Ticari hayatımla pervasızca oynanmaktadır ve şu an tüm borcumu ödemediğim takdirde yasal süreci durduramayacaklarını ve işin avukata gideceğini bildirmektedirler. Her gün hesabıma binlerce lira yatmakta ama hesaplarımı bloke ettikleri için olan paramla da borcumu ödeyemiyorum.

Erdal 378 Okunma

Cevaplar

 • Erdal19 Ağustos 2016

  Bankanıza olan tüm borçlarımın tamamını ödedim ama KKB dan borç silim bildiri yapılmadığı için diğer bankalardaki blokelerim kaldırılmıyor. İnternet sitenizden şikayet yazmama rağmen 3 gündür dönüşte yapılmadı hiçbir işini düzgün yapmayan banka olduğunuz için hep zor durumda bırakıldım tüm hesaplarımı borçlarımı ödememe rağmen hala sizden kurtulamadım

 • Erdal10 Ağustos 2016

  Evet aradılar ama çözüm bulmak ya da hatalarını kabul etmek yerine saçma sapan şeylerle kafa bulandırmaya çalışmaktan başka yaptıkları birşey yok hiç bir sorunuza doğru düzgün cevap veremiyorlar inceleyip arıyıcaz deyip duruyorlar. burada amaç şikayet konusunu gidermek değil sizin hatalı bir şeyiniz var mı onu bulmak onu bulamayıncada saçma saçma şeylerle sizi oyalamak. Bu yazımı okuyanlardan vatandaşlardan ricam özellikle ticari bir işletmeyseniz bu bankayla çalışmadan önce çok iyi düşünün başınızı yakarlar hiçbir çıkış yolu ya da bir destektede bulunmazlar. Şikayetvar a teşekkür ederim onlar sayesinde arandım ama bu bankayla sorunlarınızı ancak BDDK ve avukat vasıtasıyla çözebilirsiniz. Bende öyle yapacağım

 • ING Bank Temsilcisi10 Ağustos 2016

  Müşterimiz Sn Erdal B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 10/08/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Erdal09 Ağustos 2016

  Bankadan arayan soran yok bilginiz olsun buradan yalandan ilgileniyor izlenimi vermeye çalışıyorlar

 • ING Bank Temsilcisi08 Ağustos 2016

  Müşterimiz Sn Erdal B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön