29 Ocak 2014

ING Bank Günlük Paket Tavsiye Ettiler Başvurumu Reddettiler!

Yaklaşık 6 yıldır ING Bank müşterisiyim. Geçen haftaya kadar tüm Eft ve havalelerimi ücretsiz olarak gerçekleştirip, kredi kartı ücreti ve hesap işletim ücreti de ödemiyordum. 20 Ocak 2014 günü yaptığım 75 TL'lik Eft için 2,5 TL ücret hesabımdan kesildi.

Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayarak bunun sebebini sorduğumda Günlük Pakete üye olmam tavsiye edildi. Ben de kabul ettim. Fakat başvurumun kabul edilmediği tarafıma bildirildi. Müşteri hizmetlerinden sebebini sorduğumda destek hesap başvurumun kabul edilmediği söylendi.

Başvurumun neden reddedildiği ile ilgili olarak tatmin edici bir cevap istiyorum. Aksi halde ING Bank'la çalışmayı sonlandırmak zorunda kalacağımı üzüntüyle bildiriyorum.

Serkan 118 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı03 Şubat 2014

    Teşekkürler...

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sn Serkan O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Serkan O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön