13 Kasım 2014

ING Bank Günlük Paket Kampanyası Başvurusu!

ING Bank günlük paket kampanyası için 1 hafta önce İnternet üzerinden başvuruda bulundum. Belirtmiş olduğunuz telefondan aranacaksınız denildi, hala arayan yok. Bankanın yeni müşteriye ihtiyacı yok sanırım. Bir an önce başvuru işlemlerimin tamamlanmasını istiyorum.

Melike 337 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Melike Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 01/12/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Melike 19 Kasım 2014

    Dönüş yapılmadı, ing müşteri hizmetleri ilgisiz. Ing bankasından hesap açmak için bu kadar uğraşılmaması lazım. Daha kaç kere başvuracağım.

  • ING Bank Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Melike Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön