19 Mart 2013

ING Bank Günlük Paket!

Kredi kartı aidatı ve hesap işletim ücreti alınmaması için ING Bank günlük paketine 2012 yılında üye oldum. Üye olurken de bana yeni hesap açılmış bu hesaptan kredi kartımın asgari borcu ödenmiş hesaptan ödenen borçtan sonrada bende kredi kartı borcumu ödedim ancak 2007 yılında kapattığım telefon numarasına avans hesabından çekilen ücret içen ihbar mesajı gelmiş. aynı zamanda bankaya ait kredi kartı da kullanmaktayım ve şahsıma halen kullandığım telefon numarasından mesaj gelmektedir.

Yıllar önce kapattığım ve bana haberim olmadan yeni hesap açılırken vermediğim bir numaraya yapılan ve tarafıma ulaşmayan ihbar mesajı yüzünden takibe düştüm. Mağduruyetimin giderilmesini istiyorum.

Arif 162 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Haziran 2013

    Sn Arif Caner E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/05/2013 tarihinde Batman Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Arif 14 Nisan 2013

    25 GÜN OLDU HALA BİR CEVAP BEKLİYORUM.

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Arif Caner E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön