02 Mart 2013

ING Bank Günlük Hesaptan İşletim Ücreti Aldı!

ING Bankasında günlük hesap açtırmıştım ve en az 1 tane şart olmak koşuluyla otomatik ödeme talimatı vermem halinde hesap işletim ücreti kesilmeyeceği söylenmiştir, aksine ocak ayında hesabımı açıp sonrasında 3 fatura için otomatik ödeme talimatı vermiş olmam ve bunlardan bir tanesinin ödemesi gerçekleştikten sonra bile hesabımdan 2013 yılı 1. ay için hesap işletim ücreti olarak 26 tl kesildi.

Arayıp müşteri temsilcileriyle görüştüğümde talebimi aldıklarını daha sonra mail veya telefon yoluyla bilgilendirileceğimi söylediler ama 2 hafta geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı bile , bu durum karşısında ING Banka olan güvenim tamamen sarsılmış olup haklı para iademi geri talep etmekteyim.

Orçun 31 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Mart 2013

    Sn Orçun O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2013

    Sn Orçun O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön