15 Nisan 2013

ING Bank Günlük Hesap %2 Otomatik Ödeme İadesi Yapılmıyor!

İng bank günlük hesap kullanmaktayım. Hesabıma kayıtlı 7 adet otomatik ödeme toplamının % 2 si bonus olarak kredi kartıma yüklenmesi gerekirken son 2 aydır ödeme yapılmıyor. Kredi kartı ekstresinden kontrol ettiğimde ödemelerin yapılmadığını, daha önce her ayın 07-08 de yapılırken Nisan ayında bile ödeme yapılmamıştır. Bu konuyu bankaya iletmeme rağmen sistemsel bir sorun yatacak deyip geçiştiriyorlar. Sorunun çözülmesini ve konu hakkında bilgili bir çalışanla görüşmek istiyorum.

Bora 83 Okunma

Cevaplar

  • Bora 17 Nisan 2013

    Genel müdürlükten 2 defa iletişime geçerek sorumu çözdüler , çok teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Bora A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Bora A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön