05 Eylül 2013

ING Bank Gişe İşlemleri Sıra Bekleme!

ING Bank'ın Edirne/Keşan şubesinde personel davranışları gayet kaba. 02.09.2013 bankaya gittim pazartesi olması sebebiyle doğal olarak kalabalık ama bu kalabalığa birde personelin rahatlığı eklenince dayanılmaz oluyor. 3 vezne çalışır durumda ama görünüşte bir vezne açık ama yarım saati geçmiş bir müşteriyle ilgileniyor diğer veznede içerisi kalabalık olmasına para sayıyor son vezneye gelirsek gayet rahat bir personel bir elinde telefon diğer yandan bir müşteriyle ilgileniyor ama bu sırada müşteri işlemi bitince sıra numaraları da değişmiyor. Bankaya gittiğimde saat 1.40 civarıydı bankadan çıktığımda saat 3.30'du. Diğer müşteriler tarafından da zaten bir karmaşa çıktı içeride.

Jan 84 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Jan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Jan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön