15 Nisan 2013

ING Bank Gişe İşlemleri Çok Yavaş!

15.04.2013 Saat 09:21:13 Gişe işlemleri için fiş aldım, banka gişe görevlileri sanki zaman doldurarak işlem yapıyor. Oturacak yer kısıtlı tabi buna birde kartla sıra alıp hiç beklemeden işlem yapanlar üstüne güvenlik görevlisi sayesinde direk yaptırılan işlemler eklenince 45 yaşlarında bir adam tepki gösterdi gişe memurlarından gelen cevaplar zaten adamı çığrından çıkarır. Bir lakaytlık, ha kartı olanlar insan biz değil bekleriz sorun yok işlemimin bitim saati 10:27 1 değil 2 değil her seferinde bu sorun. Müdürünüzü çağırın deriz müdür yok burada, artık bu işe bir çözüm bulunmalı ! Erzurum Gürcükapı şubesi.

Murat 202 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Murat L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Murat L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön