16 Haziran 2014

ING Bank Gecikme Bildirim Ücreti Tahsilatı Yapıyor!

240 liralık açık hesabımı kısa bir süre içerisinde kapattıktan sonra gecikme bildirim ücreti tahsilatı adı altında 4,20 TL kesinti yapıldığını gördüm. Açık hesap faizi olarak 1,49 tl kesilmesini anladım da 4,20 tl gecikme bildirim ücreti tahsilatı adı altında yapılan kesintiyi anlayamadım. Genel olarak memnun olduğum bir bankanın bu şekilde bir kesinti yapması güvenimi sarstı doğrusu.

Alaattin 378 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Alaattin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Alaattin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön