06 Temmuz 2015

ING Bank Gecikme Bildirim Ücreti Kesti!

Dosya masrafi iadesi için Hesapları mi kontrol ettiğimde baktım ki hesabım dan sürekli gecikme bildirim ücreti adı altında para kesilmiş ve bir defa da değil aralıklarla belirli günlerde ve aynı gün içinde 4 defa 5 TL'lik ücretler kesilmiş, bu kadar da olmaz, gerçekten bu kesilen paraların iadesinin yapılmasını istiyorum.

Mürsel 326 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Mürsel U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Mürsel U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön