23 Aralık 2013

ING Bank Gecikme Bildirim Ücreti Kesti!

20.12.2013 tarihinde ING Bank hesabımdan 2 defa 3 tl olmak üzere toplamda 6 tl ücret bilgim olmadan kesilmiştir. Hesaptaki parayı ben mi kazanıyorum yoksa ING Bank bana mı bağışlıyor bilmiyorum. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 2 defa geç ödediğim kredi yüzünden gönderilen mesaj parası olduğu belirtildi.

Sözleşmeyide incelediğimde böyle bir şey için mesaj atılacağı ve para kesileceği yazmıyor ve benimde krediyi geç ödediğimde mesaj atın diye bir talebim olmadı. Atılan 2 mesaj 6 TL para kesildi. Paramın iadesini talep ediyorum. Bu gerçekleşmediği takdirde banka ile olan bütün irtibatımı keseceğim. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Ali 85 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Aralık 2013

    Sn Ali Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sn Ali Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön