07 Şubat 2014

ING Bank Gecikme Bildirim Ücreti Alıyor.

ING Bank çok eski ve yıllardır daimi müşterisi olmasına rağmen, çektiğim tüm kredilerin %80'e yakınını günü gelmeden çok daha öncesinden ödememe rağmen, hayatımda ilk defa ödeme günü gelen krediyi 12 saat (yarım gün sonra) ödedim diye, hesabımdan "gecikme bildirimi ücreti" adı altında 5,25 tl ücret kesmişler. Binlerce insan aylarca borçlarını geciktiriyorken, benim gibi düzenli ödeme yapan bir müşterinizden böyle saçma bir isim altında bu ücreti kesmenizin manası nedir? 1 adet sms atmak ne zaman 5.25 tl' ye mal olmuştur? Bu yapılan resmen müşteriyi saf yerine koyarak cebinden türlü bahaneler adı altında parasını almaktan başka bir şey değildir. Bu kesintinin hesabıma iadesini istiyorum.

Kağan 124 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sn Kağan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Kağan'ın Teşekkür Mesajı10 Şubat 2014

    Yaptığım şikayet sonrası olması gerekeni yaparak hatalarını telafi ettiler. Teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sn Kağan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön