16 Mart 2013

ING Bank Geç EFT Ücreti Aldı!

Banka ile çalıştığım kurum arasında yapılan anlaşmaya göre maaş müşterilerinden eft ücreti alınmıyordu. Ancak 15.03.2013 tarihinde saat 16:50 da yaptığım eft işleminden 5TL ücret alındı. Şubeyi aradığımda bunun yeni bir uygulama olduğu ve müşterilerin kısa mesaj ile bilgilendirildiği söylendi. Fakat bana böyle bir mesaj gelmedi. Anlaşmaya rağmen ve herhangi bir bilgilendirme yapılmadan geç eft ücreti adı ile yapılan bu para alma durumunu kınıyorum.

Mercin 123 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Mercin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mart 2013

    Sn Mercin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön