19 Ağustos 2013

ING Bank Fek Ücreti!

2010 tarihinde ING Bank'tan konut kredisi kullandım. Kredi bitiminde ipotek kaldırmak için yazı istedim Fek adı altında 350 lira masraf parası istenmektedir. Bu masraftan konut kredisi kullanırken bahse edilmemiştir. Banka kredi kullandırırken peşin olarak kesmiş olduğu masraf parası ekspertiz parasını ne için kestiğini anlamış değilim bu fek masrafının hesabımdan veya herhangi bir şekilde ödenmesini istemiyorum.

İbrahim 339 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Sn İbrahim K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Sn İbrahim K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön