09 Aralık 2015

ING Bank Fazla Kesinti...

Neredeyse 1 buçuk yıldır ödediğim ihtiyaç kredisinde işletim ücreti kesilmemesi adına bir fatura otomatik ödemeye vermem gerektiği söylendi. Bunu yapmış olmama rağmen kredimin bitmesine 4 ay kalmış. Benden şimdi hesap işletim ücreti kesiyor ki (BDDK tarafından kaldırıldı bu uygulama). Gidip görüştüğüm zaman ise 2. bir faturayı otomatik ödemeye vermem gerektiğini bana belirtmişler.

İlgili şube İstanbul Ümraniye Ihlamurkuyu şubesidir. Gerekli takibin yapılıp akıllarınca sebepsiz yere kesilen kesintinin tarafıma iadesi için başvuru yaptırdım. Gerekli yerlerede tarafımdan bilgilendirme yapılacaktır.

Tuğçe 214 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe10 Aralık 2015

    Tarafıma herhangı bir mesaj ıletılmedı

  • ING Bank Temsilcisi09 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Tuğçe E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Tuğçe E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön