ING Bank Fatura Ekstresi!

Pınar İ. |

Bir yıldır fatura ekstremi göremiyorum. 1 yıl önce adres değişikliği yaptım. Müşteri Hizmetlerine bunu bildirdim. Ancak, fatura ekstrem yeni adresime hiç ulaşmadı. Muhtemelen bir yerlerde kayboldu. Bunun üzerine postayla gönderimi iptal ettim, mail yoluyla yollanmasını talep ettim. Bu şekilde de gelmedi. Müşteri Hizmetlerini defalarca aradım. Aradığımda ekstremi anında yolladılar, mail adresimde sorun olup olmadığını anlamak için. Mail adresimde sorun olmadığı onaylandı. Ancak, aramadığım zaman ekstrem yine gelmedi. Birkaç aydır aramıyorum, dolayısıyla ekstremi göremiyorum. En kısa zamanda taksitlerimi ödeyip kartı iptal ettireceğim sanırım. 1 yıldır ekstremin yollanmamasını anlayamıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  10:28

  Müşterimiz Sn Pınar İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.