29 Ocak 2014

ING Bank Faks Çektiğim Halde Hesabımı Kapatmıyor!

ING Bank Çanakkale şubesinden çektiğim krediyi 23 ocak 2014 günü kapattım 24 ocak 2014 günü ise sigortayı iade ettiler ve 27 ocak günü şubeyi telefon ile arayıp akabinde faks ile dilekçe gönderip hesabın kapatılmasını istedim. Ancak halen hesap kapatılmadı. Sanırım son bir fırsat bir daha haksız hesap işletim ücreti almak niyetindeler.

Kurtulmak mümkün değil...
Sanki hiç bitmeyecek bir kabus gibi bu ING Bank....

Şamil 90 Okunma

Cevaplar

 • Şamil01 Şubat 2014

  müşteri hizmetlerinden beni arayan bayan haricinde kimseden yardım alamadım. hatta şb. çalışanları faksı uzay boşluğunda kaybettiler... zaten kurum...ing... kurtuldum allah'a şükür.

 • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sn Şamil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sn Şamil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 30/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Şamil30 Ocak 2014

  hesabım halen kapatılmamış....

 • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sn Şamil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön