20 Ağustos 2016

ING Bank Faiz Uygulaması.

İlk başladığı günden beri ING Bank Turuncu Hesabım var. Önceleri 1 liraya da 1000 liraya da aynı faiz diyen banka sonradan adamına göre faiz vermeye başladı. Şu andaki son numarası da aylık faiz vermek. Her ay takip edip şubeyi aramalı ve faiz oranınızı bireysel müşteri temsilcinizden düzeltmelisiniz. Çünkü bir bakıyorsunuz ki %10 olan faiz %5' e düşüvermiş.

Bence banka reklam kampanyalarını değiştirmeli ve bu durumu müşterilerine bildirmelidir.

Göksel 480 Okunma

Cevaplar

  • Göksel07 Eylül 2016

    Merhaba INGBANK' ta yıllardır turuncu hesabım vardı, faiz oranının adamına göre verildiğini öğrenene kadar... Banka çağrı merkezi çalışanı sibel hanım ile görüşmemizde, kendilerinin buna müdahale edemeyecekleri şube ile görüşmemiz gerektiği söylendi. Ama şubenin bir şey yapmadığını ilettiğimde biz de bir şey yapamayız dedi. Kayıt açalım da incelensin bile demedi. Konuşma sırasında bankasını en az 20 kere yalancılıkla suçladım ama bana mısın demedi, herhalde o da bankasının insanlara yalan söylediğinin farkındaydı. Bu firmayı size şikayet ediyorum. Saygılarımla

  • ING Bank Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Göksel P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Göksel P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön