24 Ekim 2014

ING Bank Evrak İçin Ücret Talep Ediyor.

2006 yılında kullandığım konut kredisi dosya masrafının iadesi için bankanıza başvurdum. Gerekli belgeleri temin edebilmem için 60 TL ücret talep ettiniz. Böyle bir ücret talep etmeniz yasal değildir. Tüketici hakem heyetininde verdiği bilgiye göre bankalara bu tür işlemler için ücret ödenmemesi gerektiği ve böyle bir talep olursa direk avukatınızla dava açma yolunun açık olduğu söylendi. Eğer tüketici hakem heyetine başvurabilmem için gerekli olan evraklarımı ücretsiz olarak tarafıma teslim etmezseniz avukatım aracılığıyla işlem başlatacağım.

Mustafa 353 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa29 Ekim 2014

  klasiklerşmiş cevaplar veriyorsunuz hep. kişiye göre muamele yapıyorsunuz. o evrakları ücretsiz vermek zorundasınız.

 • Mustafa24 Ekim 2014

  işi neden zora sokuyorsunuzki ? bana vereceğiniz evrakların zaten başta ücretlerini fazlasıyla kat kat almadınızmı? göndereceğiniz 3 sayfa çıktı için 60 tl ücret talep ediyorsunuz. her türlü borç bilgisini sms ile mail ile gönderiyorsunuzda bu istediğimiz belgeleri neden elektronik ortamda pdf formatında göndermiyorsunuz? bu belgelerin pdf formatında mail adresime gönderilmesini istiyorum. mail adresim yas[email protected]

 • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2014

  Müşterimiz Sn Mustafa Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2014

  Müşterimiz Sn Mustafa Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön