13 Şubat 2013

ING Bank Erzurum Şubesi Sigorta İade İşlemini Yapmıyor!

Daha önce yine aynı konuda şikayet yazmıştım. 2011 yılında Erzurum şubesinden 3 yıl vadeli 20000 tl ihtiyaç kredisi çektim. 1 yıl sonra krediyi kapattım. Ama sigortanın kalan kısmını iade etmediler. Kredi çekerken otomatik olarak sigorta yaptıran banka kredi kapatılınca nedense sigorta iadesini talep etmediğiniz takdirde otomatik olarak yapmıyor.

Erzurum şubesinden bir yetkili aradı şubeye faks çekmemi söyledi. Bende şubeye faks çektim. Şube ne gelen fakslara işlem yapıyor ne de bütün numaraları arasanız dahi kimse telefonu kaldırmıyor. Alakasız kampanyalar için arayan bankalar vatandaşın haklarına gelince vurdumduymaz davranıyor. Telefonlara fakslara cvp vermeyen şubeleriniz neye yarıyor?

Muhammet 68 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Haziran 2013

    Sn Muhammet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak Erzurum Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Muhammet15 Nisan 2013

    İng bank yine oyalamaya devam ediyor. Erzurum şubesinden bir bayan aradı bilgilerimi istedi verdim ben ilgileneceğim sonucunu bildireceğim dedi. Bir daha ses yok hala sigorta iadesini alamadım.

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sn Muhammet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön