08 Ekim 2013

ING Bank Emekli Maaşına El Koydu!

Yurt dışında ikamet edip, Türkiye'den emekli olan A. Y. 'nin maaşına ING Bank el koymuştur. Çözüm olarak ya muhtardan ikametgah istenmekte ya da Türkiye'de adına kayıtlı fatura istenmekte. Yurt dışında ikamet eden bir kişinin bu belgeleri getirmesi mümkün olmaması nedeniyle bankanın acilen buna bir çözüm bulması gerekmektedir. Vekaleten işlemleri yürüten G. B. acilen bayram öncesi blokenin açılması için gereğini yapılmasını talep etmektedir.

İletişim bilgileri: 0532330*****

Gülay 84 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Ekim 2013

    Sn Gülay B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/10/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Ekim 2013

    Sn Gülay B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön