18 Nisan 2016

ING Bank Emekli Maaşına Bloke Konulması..

ING Bank'dan kullanmış olduğum kredi kartına ait gecikmiş ödemelerim nedeniyle emekli maaşıma bloke konuldu. Konuyla ilgili bostanlı şubesi ile görüştüğümde genel müdürlüğe, genel müdürlük ile görüştüğümde ise şubeye yönlendiriliyorum ve maalesef ne yeterli bilgi alabiliyorum ne de sorunum çözülüyor.

Öyle ki; Avukat bilgilerini dahi yanlış veriyorlar. ING Bank'ın bu tutumundan çok rahatsızım.
Tek geçim kaynağım olan emekli maaşıma kredi kartı borcu yüzünden bloke konulması bana yasal gelmiyor ve yine maalesef bankadan bu durumu soruşturamıyorum bile!

Konu ile ilgili yardımlarınızı talep ediyorum, peşinen teşekkür ediyorum.

Gülgün 80 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Gülgün K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Gülgün K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön