27 Ağustos 2013

ING Bank Ekstre Ücreti Alıyor!

ING Bank internet şubesinde dönem içi hareketlerimde 2. 5 TL yazılı ekstre basım ücreti gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım. Çünkü kart başvurusunda bulunduğumda mail adresimi vermiş ve kesinlikle yazılı ekstre istemediğimi belirtmiştim.

Müşteri hizmetlerindeki operatör arkadaş e-mail ve SMS yoluyla ekstre gönderimi için istek yarattı ama ben pek ümitli değilim . Çünkü ne yazık ki Sikayetvar'da da çok sayıda bu konuda şikayet olduğunu gördüm.

Yine de ekstreme yansıtılan 2. 5 TL' lik ücretin tarafıma ivedilikle iadesini rica ediyorum. Gerekirse ses kaydım dinlensin, zira gerçekten insanları küçük küçük meblağlarla uğraşmaktan bezdirip, haklarını aramamalarını sağlamayı amaçladığınızı düşünmeye başlıyorum.

Özhan 95 Okunma

Cevaplar

 • Özhan'ın Teşekkür Mesajı05 Ekim 2013

  Ücret iade edildi, teşekkürler.

 • Özhan 05 Eylül 2013

  Bir sonraki ekstremde ücretin iade edileceğini söyleyen bir SMS gönderdiler, beklemedeyim.

 • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sn Özhan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Sn Özhan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön