27 Şubat 2013

ING Bank Ekstre Ücreti Alacak!

Dün akşam İNG Banktan saat 20, 19 da benim ve eşimin telefonuna mesaj geldi. Neymiş efendim destek hesap extresi gönderilip 2, 99 lira extre ücreti alınacakmış. Akşam akşam da biz müşteri temsilcisini arayacakmışız. Niye ne oluyor da biz sizi arıyoruz. Hizmet veren ben miyim.

Bize bu kadar mı değer veriliyor . Kapatalım lütfen destek hesaplarımızı akşam akşam uğraştırmayalım birbirimizi.

Tufan 94 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Tufan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Tufan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön