02 Eylül 2013

ING Bank Ekstre Talebim Reddediliyor!

17 Ağustos 2013 tarihli ve 157071 nolu talebime aradan bu kadar uzun zaman geçmesine rağmen ve defalarca telefon etmeme rağmen olumlu yada olumsuz cevap alamadım.

İsmail 74 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı13 Eylül 2013

    Müşteri hizmetlerine yazdığımda çözülmedi de neden şikayetim var a bildirince çözüldü. bunu anlayamadım. Şikayet edince çok hızlı bir şekilde çözüldü. Yine de teşekkürler.

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn İsmail E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sn İsmail E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön