01 Nisan 2013

ING Bank Eksik Ödenen Sigorta İadesi!

Ing Bank Nazilli şubesinden 27.08.2012 tarihinde 36 ay vadeli almış olduğum krediyi 4 sonra 31.12.2012 tarihinde Girne /izmir Ing Bank şubesinden kapattım.Kapamada yapılan yanlış işlem yüzünden 21.01.2013 kapatılmış gösterilip benden 115 lira fazla para alındı.Hata yapıldığını kendim kanıtlayarak iadesini sağladım.

Kredi için yapılan sigorta kesintisinin kalan 32 aylık kısmını geri almak için dilekçe verdim.Bana 99,90 Tl gönderdiler.Benden 217,36 Tl kesilmesine rağmen 4 ay için 117,46 TL alınmıştır.Ben bu ödemede hata olduğunu parayı aldığım şubeye,bankanın telefon hattına defalarca bildirmeme rağmen tarafıma hala konu ile ilgili dönüş olmamıştır.

Okan 47 Okunma

Cevaplar

 • Okan11 Nisan 2013

  Sayın Ing Bank Yetkilileri, 7 nisan pazartesi günü müşteri hizmetleri hattınızda 45 dakika boyunca konuşmak zorunda kaldım.(daha öncekileri hiç dikkate almıyorum)Fakat hatanın tarafınızdan olduğunu anlayarak düzeltilmesi, şubat ayından bu yana yapmış olduğum müracaatlar da ne kadar haklı olduğumu göstermesi beni mutlu etti. Pazartesi görüştüğüm Müşteri hizmetleri ekip liderinize,dün beni arayan Ayça Hanıma ve bu gün beni arayıp hatanın düzeldiğini bildiren müşteri hizmetlerindeki yetkili arkadaşa, şubat ayından beri olan sorunu 2-3 gün gibi kısa bir sürede çözdükleri için çok teşekkür ederim. saygılarımla okan demirel

 • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sn Okan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Okan04 Nisan 2013

  Tarafıma dönüş olmamıştır.Bu konuda yardımlarınızı rica ederim.

 • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sn Okan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön