08 Ekim 2013

ING Bank Ek Kartı Bloke Ettiler!

ING Bank ile kurum olarak anlaşmamız ocak ayı itibariyle bitiyor. Bu nedenle ara ara sürekli mesajlar göndererek bilgi güncellenmesi için şubeye gelmemizi istiyorlar. İnternet şubesinden güncellememe yapamama rağmen üniversitede okuyan kızım için çıkarttığım ek kartı bloke ettiler. Kızım mağdur duruma düştü. Sitelerinden kendilerine mail atmak için günlerdir uğraşıyorum fakat her seferinde doldurduğum form engelleniyor. 4 ekimden sonra banka ile ilgili işlem yapamayacağım ihtarını aldıktan sonra kartımı bloke ettiler. Bu tür usulsüz işlemlerden dolayı ING Bank'tan şikayetçiyim. Bu olayın kasıtlı olarak yapıldığını düşünerek BDDK'ya şikayette bulunacağım.

Tacettin 128 Okunma

Cevaplar

 • Tacettin 22 Ekim 2013

  Bilgi için teşekkür ederim.6tl eft ücretini iade yapmadınız.Ayrıca kredi kartlarımın üçünü de iptal etmek istiyorum.Kızımın mağduriyetini hiçbir şekilde telafi edemezsiniz.Ben telefonla sizlere ulaşamıyorum.Saat 18.30 dan sonra ancak müsait oluyorum.Bu saaten sonra arayabilirsiniz.Teşekkür ederim.Saygılarımla...

 • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2013

  Sn Tacettin M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Tacettin 08 Ekim 2013

  Bununla yetinmeyip sözleşme kurallarını hiçe sayıp EFT den de 6tl kesmeye başladınız.Bu durumu en kısa zamanda düzeltmedikçe BDDK ya iletmek şart oldu.

 • ING Bank Temsilcisi08 Ekim 2013

  Sn Tacettin M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön