18 Nisan 2015

ING Bank EFT Yapmak İstedim Turuncu Hesaptan Ücret Keseceklermiş.

Zong. Babama hesabımdan EFT yapmak istedim saat 2 civarındaydı internetten yapamadım hep hata verdi bakiye yetersiz dedi. Bende bankaya gittim ücret keseceklerini söylediler ama turuncu hesaptan kesmeyeceklerdi öyle söylemişlerdi en başta. Birde hiç yardımcı olmadılar suratları asık. Şubeyle görüştürmek istedim onlarla bile görüşmediler.

Nursen 253 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Nursen O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/04/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Nursen O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön