08 Nisan 2013

ING Bank EFT Ücreti Alıyor!

Ben 3-4 yıldır İng Bank Maaş ve Bireysel Kredi Müşterisiyim işlemlerimi İnternet Bankacılığından yapmaktayım her ay ödemelerimi EFT şeklinde yapmaktayım ilk kez bu ay yaptığım EFT den 5 TL masraf kesildi ve ben bu şikayetimi İng Bankın Sitesinden İletişim kısmından belirttim fakat bana şu şekilde bir mail göndermişler :

Sayın D.K.,Bildiriminiz 56986 talep numarası ile işleme alınmıştır. 08502220600 numaralı ING Bank Telefon Bankacılığı'nı arayıp talep numaranızı belirterek talebiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bankamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.Saygılarımızla,ING Bank A.Ş.

Neden beni arayıp bilgilendirmiyorlarda benim tekrar onları aramamı bekliyorlar ?

Dilek 708 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Dilek K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Dilek K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön