01 Mayıs 2013

ING Bank EFT Masrafı!

Ticari bir firma olduğumuz ve yıllık masraf ödemesini yıl başında toplu olarak yaptığımız halde nedense 15:00 dan sonra yapılan eft veya havale işlemlerimizden 40 TL masraf kesilmekte olduğunu görmekteyiz.

Madem ki masraf ödeyecektik neden yıl başında bizden toplu masraf adı altında para kesiyorsunuz.
Anlamak mümkün değil geç eft diye. dediğim gibi ticari bir firmada ne zaman para gönderileceği belli olur mu hiç. Kesilen tutarların ilgili hesabımıza geri iade edilmesini istiyorum.

Timuçin 228 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Timuçin Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sn Timuçin Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön