28 Mart 2016

ING Bank E-Turuncu Hesabı Sözleşmesi Hala Gönderilmedi!

3 hafta önce ilk reklamlarda E-turuncu hesap diye konuşulmaya başlanınca internet üzerinden başvuruda bulundum. 3 haftadır da bankayı arayıp sözleşmeyi göndermelerini istiyorum. Bana söyledikleri şeyde biz gönderdik, kurye ile konuşmanız gerekiyor diyorlar. Bir müşteri neden kurye ile uğraşması lazım? Bankanın yapması gerekeni müşteri neden yapıyor?

Kuryeyi arayınca; "banka yol parası vermedi getiremiyoruz, bankanızı arayın" diyorlar. Bu kuryenin cümleleri müşteri hizmetlerini arayıp söyleyince; "öyle şey mi olur kurye göndermeli" diyor. Bulunduğum ilin ING Bank'ı arıyorum günlerdir açmıyor.

Müşteri hizmeti kuryeye, kuryede müşteri hizmetine yönlendiriyor. Bu kadar güçlü ve iddialı bir bankanın müşterisini bu şekilde mağdur etmesi ve kendisinin yapması gerekeni müşterisine yüklemesi hiç yakışmadı. Şuana kadar bankanıza yatırmış olmam geren paradan çok zarar ettim. ING Bank'a yakıştıramadım.

Ömer 267 Okunma

Cevaplar

 • Ömer'in Teşekkür Mesajı15 Nisan 2016

  çok teşekkür ederim

 • Ömer 15 Nisan 2016

  çok teşekkürler

 • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2016

  Müşterimiz Sn Ömer C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2016

  Müşterimiz Sn Ömer C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön