29 Ocak 2014

ING Bank Düzenli Ödediğim Kredime Borç Çıkarmış!

Kasım 2011'de bankanızdan kredi çektim. Şu güne kadarda kredi taksitlerimi düzenli bir şekilde ödedim. Kasım 2013 ve ocak 2014'te tarafıma destek hesap ekstresi gönderildi. Ekstrede toplam 226 TL borcum gözüküyor fakat ben her ay taksitlerimi düzenli ödememe rağmen nasıl oluyor da destek hesaptan kredi ödemesi yapılıyor?

ING Bank şubelerinizde de arkadaşlar konuya pek hakim değil ve müşteri temsilcisi arkadaşlarda sorunuma bir çözüm bulamadı. Tarafıma çıkarılan bu borcu ödemek istemiyorum çünkü zaten böyle bir borcum yok.

En kısa sürede hesapların kontrol edilip bu borcun silinmesini ve yapılan hatanın düzeltilmesini istiyorum.

Habib 107 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sn Habib T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Habib T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön