19 Temmuz 2013

ING Bank Döviz Transferlerinden Alınan Komisyon!

Haziran ayından itibaren yurt dışından döviz hesaplarıma gelen transferlerden tarafıma herhangi bir bildirimde bulunmaksızın fahiş komisyonlar kesiliyor. Hesap açıldıktan itibaren aylık hesap işletim ücretlerini zaten ödemekteyim. Gelen transferlerden alınan komisyonlar bu hesap işletim ücretlerine ilaveten alınıyor.

Konu ile çağrı merkezini aradım. Bunun standart uygulama olduğunu belirttiler. Daha önce kesilmediğini belirttiğimde şubeyi aramam istendi. Şubeden bu komisyonlara müdahale edemedikleri belirtildi. Kısacası ön bildirim yapılmadan uygulama bu haksız işlem konusunda irtibat da kuramıyorum. Düzeltme yapılmazsa, tüketici hakem heyetine konuyu götürmede kararlıyım.

Abdullah 63 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Kasım 2013

    Sn Abdullah K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak Aksaray / İstanbul Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Sn Abdullah K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön