24 Aralık 2014

ING Bank Dosya Ücretinin İadesini İstiyorum.

Kasım 2014 ayı içerisinde bankanın kendi hesabına 60 TL yatırarak ilgili faks numarasına geriye dönük kredi masraflarını gösterir belge konulu dilekçemi ve yatırdığım 60 TL'nin makbuzunu faksladım hatırladığım kadarıyla 2 veya 3 defa faks çektim hiç biri işleme konulmuyor. Gerekçe olarak işlem yoğunluğu olduğu ve faksın düzgün gelmediği belirtiliyor. Sürekli faks çektirerek neden insanları bıktırmaya çalışıyorsunuz. Başka bankaların şubeleri söz konusu dekontları hemen verir iken sizin bankanız neden böyle bir politika uyguluyor anlamıyorum. Önümüzdeki günlerde tekrar faks çekiyorum bilginize, ben bıkmadım hala.

İlhan 424 Okunma

Cevaplar

  • İlhan'ın Teşekkür Mesajı27 Aralık 2014

    şiyakayetimin yapmama müteakip ingbank tarafından aranarak her aşamada ilgilenmeleri ve ilgili evrakı hemen gönderdikleri için teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn İlhan M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/12/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn İlhan M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön