03 Temmuz 2013

ING Bank Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum!

Kullanmış olduğum kredilerdeki dosya masrafı için tüketici hakları hakem heyetine başvurdum ve 27. 05. 2013 tarih ve 2013/1987 sayılı kararı ile tarafıma iadesine karar verildi ama ödeme yapılmadı, mağduriyetimin giderilmesini ve paramın iadesini istiyorum..

Şeref 68 Okunma

Cevaplar

  • Şeref13 Temmuz 2013

    ilginiz için tşkler....fakat benim 2 adet dosya masrafı var bir tanesi iade edildi digerinin durumu hakkında bilgi alamadım...bununda tarafıma iade edilmesini istiyorum..

  • ING Bank Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Sn Şeref Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 08/07/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili cep telefonuna sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Sn Şeref Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön