13 Kasım 2014

ING Bank Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum.

369**516 TC numaram ile ING Bank ostim şubesinden geçmiş yıllarda 3 adet ihtiyaç kredisi çektim. Şimdi ise söz konusu kredilerin dosya masraflarının iade talepleri için tüketici mahkemelerine başvuruda bulmak istiyorum. Fakat şubemden gerekli dökümanları alamadım. Konu hakkında yardımlarınızı beklemekteyim.

Hasan 512 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı17 Kasım 2014

    Müşteri hizmetlerinin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Diğer bankalar gibi ters bir tutum içerisinde yaklaşılmadı. Gayet samimi bir şekilde yardım etme odaklı yaklaşımlarından dolayı call center özlem hanıma teşekkür ederim. ayrıca diğer bankalar gibi ücret karşılığında şubenizden evrakınızı alın demediler.. ücretsiz olarak mail ile evrak paylaşımı yaptılar.. gayet memnun kaldım.

  • ING Bank Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Hasan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 13/11/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Hasan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön