15 Şubat 2013

ING Bank Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum!

2009 senesinde kullanmış olduğum ihtiyaç kredisinde benden dosya masrafı adı altında 210 tl ye yakın bir masraf kestiniz t. c. kanunlarına göre haksız kazanç olarak gözükmektedir. tüketici mahkemesine de dilekçe verdim sizden ricam müşterinizi mahkemelerde falan dolaştırmak yerine sonuca gitmek konusunda yardımcı olmanızı talep etmekteyim.

Lütfen iademi yapın bende dilekçemi geri alayım; aynı zamanda bankadan geçmişe dair dekont aldım bu dekont için masraf istemediğiniz için teşekkür ederim ama dekontda kaç para masraf kesildiği anlaşılmıyor. bana ne kadar masraf kestiğinizi bildirirmisiniz ben ortalama olarak tüketici mahkemesine 210 tl olarak yazıp verdim.

Fırat 276 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn Fırat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sn Fırat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön