29 Nisan 2013

ING Bank Dosya Masrafının İadesini İstiyorum!

49*******5**** kart no'lu ING Bank müşterinizim. 2011 yılında bankanız Sultanbeyli şubenizden 10000 TL ihtiyaç kredisi çektim. Bu kredi kullanımında benden dosya masrafı adı altında bir miktar para kesildi.

Şikayetimin incelenip şimdiye kadar bankanıza yapmış olduğum tüm kredi masraflarım ve kredi işletim ücreti adı altında alınan tutarın geriye dönük olarak ve dökümünü içeren resmi bir listenin tarafıma verilmesini istiyorum.

Kredi masrafları ücretinin toplam miktarının yasal faizi ile birlikte tarafıma ödenmesini bilgilerinize arz ederim.

Bekir 63 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn Bekir Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Bekir Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön