22 Mart 2013

ING Bank Dosya Masrafının İadesini İstiyorum!

ING Bankası Eskişehir şubesinden 1 adet konut kredisi , 2 adet bireysel kredi kullandım halen ödemekteyim. kullanmış olduğum 3 krediden de dosya masrafı kesintisi yapılmıştır. bu konu ile ilgili yargıtay 13. hukuk dairesinin ( bankaların tüketicilerden aldığı dosya masraf tutarının haksız kazanç oluşturduğu gerekçesi ile yerel mahkemenin kararını tüketici lehine onanmıştır)

Bu hususu dikkate alarak tarafınızdan etik bir davranış sergileyerek bankanız tarafından kullanmış olduğum toplam 3 adet krediden kesilen tüm dosya masraflarının tarafıma iade edilerek hesabıma
ödenmesini ING Bankası müşterisi ve etik bir davranış içerisinde bulunulmasını talep ediyorum.

Murat 60 Okunma

Cevaplar

  • Murat 22 Mart 2013

    müşteri temsilci ile telefoNla görüşülmüş ancak BİR SONUÇ ALINAMAMIŞ İNG BANKASININ BÖYLE BİR UYGULAMASI OLMADIĞINI BELİRTMİŞTİR. BUNUN ÜZERİNE DOSYA MASRAFLARI DEKONTLARI İSTENMİŞ VE TÜKETİCİ HEYETİNE VE MAHKEMEYE BAŞVURACAĞIMI TARAFIMDAN BELİRTİLMİŞTİR

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Murat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Murat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön