21 Mart 2015

ING Bank Dosya Masrafını İade Etmiyor!

Hakkım olan dosya masrafını alabilmem için ING Bank yetkilileri başka bankaya ücret yatırmamı sonra dekontu havale etmemi, sistemde görünmüş mü diye telefon sabrımı denememi, yok eğer benim ki gibi telefon trafiği sonucu birine güç bela ulaşırsanız dekont ellerine ulaşmadığını söyleyerek tekrar tekrar dekont fakslama mı istiyorlar. Kısaca dalga geçiyorlar.

İbrahim 457 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Mart 2015

    Müşterimiz Sn İbrahim O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2015

    Müşterimiz Sn İbrahim O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön