09 Temmuz 2013

ING Bank Dosya Masrafını İade Etmemek İçin Uğraşıyor!

Dosya masrafını almak için ING Bank Levent ve Sarıyer şubelerine gittiğimde, geçmişe ait çektiğim kredi için detaylı belge yerine sadece rakamlar yazan mevduat ekstresi adı altında belge verildi ancak bu belgede herhangi bir yazı değil, sadece rakalmlar yazıyordu. Bu belge ile hakem heyetine gittiğimde kabul edilmedi. Çünkü detaylı bir belge değildi. Sonrasında hakem heyeti bana kaşeli bir kağıt verdi ve gidip tekrar isteyin dedi.

Tekrar gittim ancak banka bu belgeden başka bir belge veremeyeceklerini söylediler. Dolayısı ile hakem heyetine dosya masrafını almak için başvuruda bulunamadım. Konu hakkında desteğinizi rica ederim.

Yeliz 41 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Sn Yeliz Tuana Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/07/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Sn Yeliz Tuana Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön