14 Ekim 2013

ING Bank Dosya Masrafını Geri Almak İstiyorum!

İNG Bank'asından kredi çekilmiş ve o tarihte dosya masrafı alınmıştır. Daha sonra kanun değişikliğinden dolayı dosya masrafını geri almak için tüketici mahkemesine verilmiştir. 4822 sayılı kanun ile 4077 sayılı kanun değişikliği 4/A 6. maddesiyle talebin kabulüne tüketiciden alınan dosya masrafının ödenmesine kararı 25. 07. 2013 te karar verilmiştir sonucu tarafıma gelmiştir. Ancak banka ile görüşmemde bir sonuç elde edemedim. Bilmiyoruz bekleyin denildi. Ancak sonuç yok. Bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ayşegül 138 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2013

    Sn Ayşegül Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/10/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2013

    Sn Ayşegül Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön