01 Ekim 2014

ING Bank Dosya Masrafına İlişkin Makbuz İçin İstenen Ücret!

ING Bank dosya masraflarına ilişkin belgeleri müşterilerine vermemek için türlü zorluklar çıkarmakta. Banka memurları konu ile ilgili talebimi telefon bankacılığına iletmem gerektiğini söyledi. sonrasında tel. de konuştuğum memur makbuz için 70 tl ücret talep etti.

Bu şekilde haklarımızdan vazgeçeceğimizi sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Yaşattığınız türlü zorluklara rağmen hakkımızı alacağız ve bir daha kredi çekmek için bankanızı kesinlikle tercih etmeyeceğim.

Handan 658 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Handan Ö. E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Handan Ö. E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön