30 Nisan 2015

ING Bank Dosya Masrafımı Eksik Ödedi!

Adıyaman ING Bank'tan çekmiş olduğum krediye ait dosya masraflarının geri ödenmesine dair tüketici hakları müdürlüğüne yaptığım başvuru sonucunda 131 TL geri ödenmesine karar verildi. Ancak, bahse konu 131 TL parayı çekmek için Adıyaman ING Bank şubesine gittiğimde adıma sadece 76,13 TL yatırıldığını, kalan 54 TL'nin yatırılmadığını söylediler.

Bunun sebebini öğrenmek için ING Bank müşteri hizmetlerini aradığımda geçmiş ekstrem hakkında bilgi alabilmem için benden 50 TL talep edildi. 3 gündür kalan 54 TL paramı alabilmek için ING Bank - Tüketici Hakem Heyeti ve Adalet Sarayı arasında mekik dokuyorum. Beni mahkeme kararına rağmen mağdur eden ING Bank'tan şikayetçiyim!

Muttalip 683 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Muttalip A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Muttalip A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön