16 Mart 2013

ING Bank Dosya Masrafı Ücreti Alındı!

12 Nisan 2012 tarihinde ING Bank'ın Büyükçekmece şubesinden 10. 000 TL Kredi kullandım. Bu Kredi ihtiyacımın karşılanmasında ING BANK benden İstihbarat/ Dosya Masrafı adı altında 500. 00 TL ücret almıştır. 75***1 onay kodlu 12. 004. 2012 tarihli sözleşme evrağında durumu farkettim.

Kredi için gereken faiz zaten alınmakta, haksız bir kazanç olarak düşündüğüm ve benden 500. 00 TL Dosya Masrafı adı altında alınan bu ücretin tarafıma iadesi için sitenize başvurdum. Konunun tarafınızca değerlendirilerek, tarafıma bilgi verilmesini önemle arz ederim.

Neslihan 129 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Neslihan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mart 2013

    Sn Neslihan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön