22 Aralık 2015

ING Bank Dosya Masrafı Ödemesi Süresi ve E-mail Hatası!

Dosya masrafı için başvurduğum ING Bank benden 50 TL almasına rağmen benim e-mailim yerine başka bir e-maile atmıştır. Aradığım zaman ise tekrar e-mail adresimi güncelleyip bir süre daha beklemeye almışlardır. Ben saten belli bir süre beklediğim için tekrar beklemek istemediğimi söylememe rağmen beni oradan oraya bağladılar. Halbuki ilk işlem yaptığım gün bana onay e-mail gelmiştir. Bu bankayla bir daha asla çalışmayacağım. Ailemden bir kişiye bile tavsiye etmeyeceğim...

Hüseyin 111 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 25 Aralık 2015

    Ben defalarca e mail adresimi vermeme rağmen hala ING Bank benim adresimi ısrarlar yanlış alıyor ve benim dosya masrafımı e mail baş bir adrese gönderiyor 3 uncu kez oldu yoruldum Allah aşkına.

  • ING Bank Temsilcisi24 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Hüseyin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Hüseyin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap